Pořadí AS Monaco má šanci soutěžit o ligový šampionát

Jedním z aspektů fotbalových her, který se fanouškům líbí nejvíce, je to, že hry jsou plné nejistoty. V současné době se pořadí Ligue 1 opět změnilo. Paris Saint-Germain je na druhém místě a dobíhá první Lille OSC. Ale AS Monaco, třetí, je jen jeden bod od Paris Saint-Germain a připojil se k soutěži o mistrovství Ligue 1.

AS Monaco má také krátkodobou slávu v Německu, tým byl profesionálním týmem od roku 1948 do současnosti. Vzhledem k tomu, že Paris Saint-Germain v loňské sezóně opět vyhrál mistrovství Ligue 1, oslnivost dominující Ligue 1 zastiňuje další vynikající týmy. Fanoušci s dres Monacoby měli pochopit, že tým, který se jim líbí, tvrdě pracuje. AS Monaco lze považovat za jeden z nejúspěšnějších týmů Ligue 1, tým vyhrál osm šampionátů Ligue 1.

Vzhledem k tomu, že 9 šampionátů Ligue 1 v Paříži Saint-Germain stále chybí mistrovství, zdá se, že AS Monaco bude o tuto příležitost bojovat. Žádný tým nemá rád vítězství a mistrovství a doufá, že dresy fotbaltýmu se vždy objeví v první divizi. Možná by tým mohl znovu vyhrát šampionát Ligue 1 a použít tak šampionát jako šťastnou vzpomínku na tým a fanoušky po celé léto.